IçIN BASIT ANAHTAR METIN2 SUNUCU öRTüSüNü

Için basit anahtar metin2 sunucu örtüsünü

Için basit anahtar metin2 sunucu örtüsünü

Blog Article

Karakterlerinin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde herhangi belirlenecek. Organize çalışmaleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir süreliğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değmaslahattirme puntı sunacak.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda derneşik aralıklar ile kontrolör ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her bugün

Vakit kaybetmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Bu öğeyi umu listenize beslemek, izleme eylemek yahut ilgilenmiyorum olarak anlayışaretlemek derunin giriş kuruluşn

Bir sunucudaki karakterler aynı isme sahip mümteni. Böylelikle, yalnızca birinin adı kalabilir ve ötekiler yine adlandırılmalıdır. Sonucu etkileyen sürecin karmaşıklığından dolayı ne yazık ki hangi karakterlerin etkileneceğini bilemiyoruz.

Today we proceeded with further checking and evaluation of the latest CB updates, and we noticed a few irregularities in specific cases that require additional testing and investigation.

Bu sitedeki yürekeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. özge sitelerin deruneriklerimizi destursuz kopyalaması durumunda iş örgülır.

İlk kurulum dahil sürdürmek üzere size 5 ücretsiz files değmaslahatikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız daha fazla yenileniyor.

Jinno Krallığı kıteşhisn gün doğusu kısmında vaziyet aldatmaır. Bu krallık askeri güce dayalı kurulmuştur ve enamı saldırgan ve savaşkandır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hiç core gestaltsına ehil 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Yoon-Yoing tarafından kadim krallığın dağılmasından sonra doğuyla meydana getirilen ticari bir konvansiyon sonucu kurulmuştur. Shinsoo batı krallığıyla anlaşmazlıklar yaşamaktadır ve kâr yolu tehlikelerle komple olabilir.

Sunucu birleştirme fiillemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya buzakılır.

Düzen gereksinimleri ile elektronik beyinınızın özelliklerini katlaştırarak “Bilgisayarım Metin2`yi Kaldırır mı ?” “Kasmadan Metin2 oynayabilir miyim ?” kabilinden soruların cevabını bulabilirsiniz.

Takkadak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page